O nás

 

To jsme my – cestovatelé Honza a Markéta. 🙂

Vítáme vás na našem cestovatelském blogu Toulky krajinou Markéty & Honzy. Jsme cestovatelé, kteří vám chtějí předat své příběhy a informace získané touláním se po krajinách světa.

Cestování milujeme a věnujeme se mu téměř na “plný úvazek”. Doufáme, že naše články budou pro vás přínosem zajímavých informací a zábavným čtením. O tom by i samotné cestování mělo být. Pokud vás zajímají některé informace ohledně cestování a nenaleznete je na našem blogu, napište nám a my se pokusíme vám poradit. Postupně zde budou přibývat zajímavé toulky krajinou nejen z České kotliny (na nových příspěvcích pracujeme téměř každý den). Sledujte nás také na našich Facebook stránkách, kde přinášíme aktuální informace přímo z cest.

Máte vlastní zážitky či zajímavé informace z vašich cest? Můžete je přidávat v komentářích pod jednotlivými články a dát tak o nich vědět ostatním lidem.

Pokud se vám naše psaní o toulkách krajinou líbí nebo budete mít jakékoliv připomínky, napište nám na info@toulkykrajinou.cz nebo vyplňte formulář níže. Také nás můžete podpořit například finanční částkou. Více informací zde.

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích:

Těšíme se na vaše zprávy a příspěvky!

Markéta & Honza


Napsat komentář